Karolina Kozłowska ukończyła Wydział Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na kierunku Architektura i Urbanistyka.  Jej pasją jest kształtowanie przestrzeni, która nas otacza. Ceni nieograniczoną kreatywność. Przyjemność sprawia jej możliwość wpływania na zmiany, kreacje mieszkań.

[quote style=”1″]Architektura która nas otacza powinna być idealnym tłem naszego życia, tak by móc się w niej swobodnie poruszać i dobrze czuć. [/quote]

Mam dla Ciebie projekt wnętrza, dzięki któremu poczujesz się w

swojej przestrzeni wygodnie i komfortowo.

 

Co to znaczy komfortowe mieszkanie?

Nie chodzi koniecznie o bogaty czy nowoczesny wystrój, tylko o to że mieszkanie jest wyjątkowo dobrze do Ciebie dopasowane. Zwykle ludzie nie decydują się poprosić o pomoc projektanta, ponieważ uważają że projekt mieszkania nie będzie ich. Może się to zdarzyć, kiedy projektant projektuje pod siebie, ja jednak maksymalnie dopasowuje się do potrzeb klienta, pytając go na każdym etapie.

Drogi przyszły użytkowniku cudownego mieszkania!

Co sprawia, że czujemy się wygodnie i komfortowo w mieszkaniu?

1. Dopasowana kolorystyka – sprawie że kolor, kształt faktura nadadzą odpowiedni akcent pomieszczenia – tak by nabrało takiego charakteru o jaki Ci chodzi.
2. Ergonomia – każda rzecz czy przedmiot umieszczony w mieszkaniu będzie spełniał swoją rolę
3. Odpowiednie wyposażenie wnętrza – jeśli nie będziesz pewny co w danym miejscu będzie dobre, pomogę Ci proponując kilka rozwiązań, tak byś mógł wyrobić sobie odpowiedni pogląd na to, jak ma wyglądać i funkcjonować Twoje mieszanie
4. Projekt powinien być odzwierciedleniem tego co lubisz – by dobrze żyć, trzeba dobrze mieszkać, dobrze się czuć. Dzięki Twojemu zdaniu stanie się jedyny w swoim rodzaju.

Ile będzie mnie to kosztować?

Zamawiając u mnie projekt zaoszczędzisz ponieważ:

Wiem jak ważne jest uniknięcie wszelkich nieporozumień – dlatego będziesz mieć jasność co do kosztów i zakresu zlecenia, ponieważ już podczas wstępnej rozmowy zaplanujemy budżet i zakres projektu – dzięki temu zaoszczędzisz sporo środków.


Uwielbiam ograniczenia.
Być może Ci zaskoczyłam, ale dopiero ograniczenia wyzwalają twórczy potencjał i sprawiają, że mieszkanie nabiera wyjątkowego charakteru. Jeśli masz nietypową potrzebę, trudny układ mieszkania, stare czy niepasujące meble – tak! Możesz uznać to za zapowiedź bardzo ciekawej przestrzeni. Dlatego nie pozbywaj się starych mebli!

Masz możliwość zamówienia projektu wstępnego, z wyrysowanymi, nie wybranymi meblami. To daje gwarancję że Twoje mieszkanie zawsze będzie funkcjonalne i komfortowe, niezależnie od zakupów

Umiejętne żonglowanie budżetem będzie dla Ciebie o wiele prostsze, doradzę Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym się nie opłaca.

Pamiętaj, że do Ciebie należy ostatnie słowo, na każdym etapie projektowym.

Pomyśl o ile ciekawsze byłoby Twoje mieszkanie, gdyby zaprojektować je przy wsparciu rady architekta i ile więcej było by pieniędzy w Twoim portfelu, dzięki wiedzy i doświadczeniu nagromadzonych przez lata praktyki z klientami.

Co zrobić żeby zamówić projekt?

Skontaktuj się ze mną żeby zamówić projekt, jeśli masz pytanie, chętnie na nie odpowiem:

Projektantka wnętrz:
mgr. inż. arch. Karolina Kozłowska
662 050 135