Treść pytania:

Witam serdecznie!  Do urządzenia mam salon z aneksem kuchennym (całość ma 20m2). Na salon mam już pomysł (biała cegiełka na jednej ścianie, druga ściana ciemna(grafit/brąz), trzecia ściana to 3 duże okna balkonowe) natomiast mam problem z doborem kolorystyki do kuchni (blat, fronty, pas pomiędy szafkami, podłoga, ściany). Spodobało mi się kilka inspiracji, które znalazłam na internecie (w załączeniu), ale okazało się, że dobór kolorystyki w rzeczywistości jest megatrudny. Przeglądam ofertę kronopolu, kronospanu itp. i nie mogę nic zadecydować. Proszę o pomoc w doborze konkretnych pozycji z dostępnej na rynku oferty. Kuchnia będzie robiona na wymiar - kształt L, ok5,5m2 (1,8mx3m). Górne szafki 90cm. Dziękuję, pozdrawiam Anita
 • Jacek Wiktor pisze:

  Zestaw 3 –
  Proszę dać znać czy potrzebuje Pani więcej informacji, czy wszystko jest jasne.

  inspiracja-kuchnia-3

  • Anonim pisze:

   Spodobała mi się płytka Emily Grys, ale nie wiem, czy nie będzie za blada ta kuchnia wtedy. Może jakiś podobny wzorek, ale bardziej wyrazisty?
   Co do blatów z Ikei, to można im ufać?? A Dąb giovani kronopolu? Nadałby się? pasowałyby do niego te szare płytki podłogowe?

 • Jacek Wiktor pisze:

  Inspiracja 2

  kolorysytyka-kuchni-odpowiedz

 • Jacek Wiktor pisze:

  Pani Anito,
  wysyłamy inspiracje 1

  kolorystyka-kuchni-1-odpowiedz

  • Anonim pisze:

   Dziękuję za odpowiedź. Widzę, że stawiacie Państwo na całą białą kuchnię. zestaw góra drewno, a dół biały odpada. ok;)
   A czy cegła na całej ścianie w salonie i cegła nad blatem w kuchni nie będzie się gryzło?

Leave a Reply

none-single
Share This