sufit podwieszany

Treść pytania:

10337 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2014 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza
Witam, Myślę o zrobieniu sufitu podwieszanego wokół pokoju o wys. 260cm o powierzchni 16mkw. Czyli taki pas wokół pokoju. Czy to dobry pomysł? Jeśli tak, to jakiej szerokości miałby być ten pas sufitu? W "salonie" Bedzie szary narożnik, biała lakierowana szafkaRTV. Zależy mi na bardzo efektownym oświetleniu.
 • Karolina napisał(a):

  Witam,

  Jak najbardziej dobrą opcją będzie taki sufit podwieszany w pokoju. Myślę, że głębokość 50cm również jest odpowiednia. Jedyna uwaga dotyczy sufitu nad szafą. Jeśli jest ona zabudowana, aż do sufitu podwieszanego, to opaska powinna być w tym miejscu głębsza na 20cm więcej. Chyba, ze szafa nie dochodzi pod sufit to wokół całego pokoju sufit podiweszany powiniem miec tą samą głębokość 50cm.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

 • Danuta Sawicka napisał(a):

  Jezeli mój pomysł na podwieszany sufit nie jest odpowiedni do tego wnętrza, to proszę podpowiedzieć, jakie zrobić oświetlenie, by było efektowne. Wiem,że oświetlenie, to priorytet w tak niewielkim pomieszczeniu.

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
łazienka
Next Post
none-single
Share This