Treść pytania:

424 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2012 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza
Dzień dobry Pani Karolino! Bardzo proszę Panią o pomoc :) nie mogę na razie zmienić wynajmowanego mieszkania, a bury salon cały w brązie zaczyna działać na mnie depresyjnie. Co można zrobić, jakie elementy dekoracyjne wybrać, co zmienić aby ożywić to nudne wnętrze? W grę nie wchodzi niestety malowanie ścian i zmiana wykładziny. Resztę jak najbardziej można zmienić :) Zdjęcia pokoju, o którym mówię zamieściłam w poniższej lokalizacji. http://imageshack.us/g/851/20120508014815.jpg/ Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Sama nie wiem jak się zabrać za to wnętrze. Pozdrawiam, Marita
 • karolina napisał(a):

  Witam,
  Polecam Pani żywe kolory, by nadać jakiś fajny akcent.
  Np. odcienie Dekoral : “pachnąca orchidea” i “pocałunek gejszy”. Ten ciemniejszy ocień dać na ścianie gdzie szafa stoi (obok łóżka) i za kanapą, natomiast obok kanapy dać jaśniejszy kolor orchidei jak i w reszcie pokoju. Pasowałyby zasłony firanko-we delikatne zwiewne w połączenie z firankami ecru lub białymi. Wszystko proste w jednolitym odcieniu. Nad łóżkiem dobrze by się prezentowały fajne półki lub naklejka ścienna np. biała (bo na tej ścianie mamy kolor “pocałunek gejszy”).Najbardziej nie pasuje mi tu ten jasny stolik z ikea ( zawsze można go przemalować farbą do drewna. Do całości można dobrać narzutę na łóżko kremową, poduszki krem + ciemny róż jak odcień emulsji.Elementy dekoracyjne, wazon, misa, w kolorach bieli, lub ciemnym różu, fiolecie (np. przezroczyste). Jeśli che Pani mieć jakiś obrus to polecam bieżnik.
  Na drzwiach można umieścić fajne drewniane żaluzje. Polecam pudła z ikea plastykowe białe, dobrze się prezentują i są idealne do przechowywanie rzeczy, bądź też inne papierowe równie mogą nam dodać tu ozdoby.
  Gdyby się dało, to polecałabym wymianę stolika pod tv, chyba że nie nie da to kupić kawałek fajnego materiału jednolitego takiego na metry lub duży obrus czy zasłonkę i nakryć go aż do ziemi 🙂 równie dobrze się zaprezentuje.

  Pzdr
  Karolina

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This