ściana za łóżkiem

Luty 15, 2014Pytanie do architekta
Treść pytania:
Witam, Proszę o radę, który kamień wybrać do sypialni -na ścianę za łóżkiem. Zastanwiamy sięnad takimirema, ale nie wiemy jakie dopaswac kolory na pozostałe ściany i jakie dac łóżko, a chcielibyśmy skórzane. Sciana, na której a stnąć łóżko z szafami.                   wejście do garderoby: W tej wnęcechcieliyśmy dać biokominek:   Z góry dziękuje.

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Dorota pisze:

  Witam ponwnie,
  Dziękuje za poprzednią odp.
  Myśleliśmy o takich kinkietach, kóre świecą góra – dół, ale pewnie to jest zły pomysł i w sypialni może się nie sprawdzić? A jakiego typu powinny być te lampy stojące na szafkach?
  Może Pani jeszcze podpowiedzieć coś na temat dywanu, narzuty i szafki rtv i koloru rolet (bo nie wiem czy to co Pani przesłała to był tylko przykład czy rzeczywiście powinny być zielone)?
  Dziękuje za odp.
  Pozdrawiam,
  Dorota
   
   

 • Karolina pisze:

  Witam,

  Miałam na myśli kamien wpadający w odcienie beżowe. We wnęce przy drzwiach można zamontować poziomy biokominek obudowany płytą g-k lub taki np. http://kratki.pl/pl/produkt/biokominek-charlie-2-satyna-z-szyba_charlie2satynasz (ok50-60cm nad podłogą) ewentualnie coś takiego http://kratki.pl/pl/produkt/biokominek-papa-manhattan-czarny_papamanhattan zawieszony ok 100cm nad podłogą.

  Jeśli łóżko będzie równolegle do skosu, to lampki stojące będą dobre. Dodatkowo na jednej ze ścian można zawiesić kinkiet np. gipsowy.

  Do okien zdecydowanie roleta lub plisy

   

  Szafki mogą być np. białe lakierowane.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

   

 • Dorota pisze:

  Witam,
   
  Bardzo dziękuje za szyką odpowiedź.
  Pisząc ten jaśniejszy, który miała Pani na myśli: jasny szary czy ten drugi wpadający troszke w żółty.

  Większych mebli nie przewidujemy, ponieważ mamy garderobę.
  Tylko obok wejścia do garderoby blisko skosu będzie szafka pod telewizor.
  Na tej dłuższej ścianie naprzeciwko okien dachowych stanie łóżeczko dziecięce.
   
  Miałabym jeszcze kilka pytań do Pani.
  Jakie typu bio-kominek pani by polecała, (chcielibyśmy go zamontować w tej małej wnęce przy drzwiach, ale nie wiem na jakiej wysokości), jakie oświetlenie główne i przy szafkach (kinkiety czy lampki stojące), narzuta, dywan, rolety do okien dachowych czy może jakieś nowoczesne firanki? I jeszcze szafki – jeżeli łóżko damy białe skórzane to szafki chyba też powinny być w białej skórze?
   
  Podłogę mamy już kupioną. Jest to parkiet dębowy. Najpierw chcemy wyłożyć ścianę kamieniem, dopiero potem położyć podłogę.
   
  Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.
   
  Pozdrawiam,
  Dorota

 • Karolina pisze:

  Witam, 

  Proponowałabym kamień ten jaśniejszy, ładnie będzie się komponował z drzwiami. do tego białe skórzane łóżko. Dodatkowo można umieścić na ścianie np. biokominek. Kolor ścian to jasna biel lekko przybrudzona szarością np. Tikkurila F488, gdyż pokoj nie jest za duży. Skośny sufit zostawiłabym biały. Meble w jakiej będą kolorystyce? będzie tu może szafa, szafka rtv, komoda, lustro?

   

  Pozdrawiam

  Karolina

   

Zostaw odpowiedź

Share This