Treść pytania:
Dzień dobry. Chcemy przeprowadzić remont łazienki w mieszkaniu i oczywiście chcemy aby nasza nowa łazienka była ładna i funkcjonalna. Obecnie w  naszej łazience mamy wannę ale chcielibyśmy ją zamienić na prysznic, dodatkowo w łazience musimy zmieścić pralkę. Naszym problemem jest ustawienie sprzętów gdyż łazienka jest dosyć wąska i odpływ do pionu kanalizacyjnego jest w rogu krótszej ściany na wprost wejścia. Problem stanowi też dla nas odpowiednie oświetlenie łazienki ( nie jesteśmy przekonani do stropu podwieszanego a chcielibyśmy mieć ładnie oświetloną łazienkę). Dziękuję za poradę

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  Witam,

  Załączam poniżej rzut łazienki z rozmieszczeniem sprzętów.

  Umywalkę oraz pralkę (najlepiej wąska ok35cm) ustawić pod wspólnym blatem. Na prawo od wejścia, przy kominie można zrobić wysoką zabudowę na ręczniki,proszki, płyny itp. Wc można jedynie umieścić obok pionu kanalizacyjnego dlatego też zmieścia nam się tu jedynie kabina 80cm (najlepiej półokrągła).

  Jeśli chodzi o oświetlenie to zamiast sufitu z halogenami mógłby być ładny plafon, a nad lustrem przy umywalce lampy wiszące. Np.

  Pozdrawiam

  Karolina

Zostaw odpowiedź

Share This