Przeniesienie kuchni

Kwiecień 1, 2014Pytanie do architekta
Treść pytania:

Witam,

Chciałabym przenieść kuchnię do pokoju dziennego, a na jej miejsce urządzić sypialnię. Prosze o pomoc w urządzeniue aneksu w pokoju dziennym, w taki sposób, aby zmieściła się jeszcze stół z krzesłami dla 4 osób i kącik wypoczynkowy oraz sypialni z szafą.

Pozdrawiam
Justyna

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Justyna pisze:

  Bardzo dziękuję za odpowiedź. Podoba mi się ten projekt 🙂

 • Karolina pisze:

  Witam,

  W sypialni łóżko będzie wstawione prawie od ściany do ściany (takie z materacem 140x200cm) Chyba że zamiast standardowego łóżka będzie kanapa. W salonie może być podobny układ jak na załączonej wizualizacji, z tym że blat byłby na wysokości dolnej zabudowy kuchennej (85-90cm) do tego wyższe 4 krzesła.

  Blat byłby zamiast standardowego stołu. Kolejną opcją jest umieszczenie małęgo stolika 80x80cm. Przy ścianie, za którą mieści się sypialnia stałaby szafka rtv oraz tv. W górnym prawym rogu salonu równolegle do najdłuższej ściany stałaby sofa ok 200cm. Można również wstawić mały narożnik pod oknem w salonie, wtedy będziemy mieć więcej miejca między nim, a zabudową kuchenną.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

 • Karolina pisze:

  Witam,

  Może posiada Pani wymiary salonu – „pokój 1”? wtedy będę dokładnie wiedziała czy wszystko się w nim zmieści.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

  • Justyna pisze:

   Witam, wymiary salonu to około 2,80 x 5 m. Wnęka ma szerokośc 1,8, a głęboość 55 cm.Dziękuję i pozdrawiam,Justyna

  • Justyna pisze:

   Podam jeszcze wymiary sypialni, czyli w tej chwili kuchni, gdzie chciałabym postawić łóżko i szafę: szerokość 1,6, długość ok 3, 5 m.
   Pozdrawiam, Justyna.

Zostaw odpowiedź

Share This