Przedpokój i sypialnia

By Październik 19, 2017Pytanie do architekta

Treść pytania:

16165
Witam, Chodzi o zmianę wyglądu sypialni te dodatki w kolorze wina już mi się nie podobaj. Chodzi mi o nowe rolety, może zasłonę w oknie ale niekoniecznie (lunie te obrazki) , nowe oświetlenie i dodatki. Wezgłowie- brakuje nam wezgłowia dla lóżka 160 cm x200 cm- zależy ma na dobry gatunkowo materiale, przyjemny w użytkowaniu. Miedzy scanią na przeciwko lóżka i końcem lóżka jest jakieś 70 cm, a wiec wezgłowie nie może być szerokie/grube. Zawsze chciała mieć wygodny fotel w sypialni ale tutaj jest mało miejsca. Lubię  taki mix styl skandynawski plus inne style.   Przedpokój – zdjęcia będę w oddzielnym emailu. Nie mamy kompletnie żadnego pomysłu na przedpokój, nie robi żadnego wrażenia, jest nudny i bez polotu. Może jedna ściana byłaby w jakieś strukturze, tynki strukturalne, mamy chłopców 5 i 7 lat. Ostatnio widziałam takie fajne oświetlenie 4-5 linek i na końcu żarówki, nierównomiernie podwieszone i zwieszające z sufitu , wyśle zdjęcie będzie łatwiej. Szafkę na buty mam w szatni obok. Bardzo lubimy książki i może fajnym pomysłem byłoby  zawieszenie paru polek na książki albo i to zły pomysł, sama nie wiem. W przedpokoju rozchodzę się drzwi.
 • Katarzyna Lach napisał(a):

  Dzień dobry,
  Pani Justyno zgodnie z umową przesyłam projekty aranżacji przedpokoju.

  Pozdrawiam

  aranżacja przedpokoju 1
  aranżacja przedpokoju 2
  aranżacja przedpokoju 3

  • Zespół napisał(a):

   Najbardziej podoba mi się ten Widok 3.
   My mamy małe dzieci i przedpokój musi być funkcjonalny.
   Brakuje mi jedynie takie fajnej szafki na buty bądź może siedziska/ławeczki, po wejściu do domu po lewej stronie jest wnęka długość max 76 cm, szerokość max 33 cm.
   No i zastanawiam się nad oświetleniem- tam jest ciemno, kolor jest ciemny, może oświetlanie mogłaby być bardziej praktyczne i ciekawsze.

  • Katarzyna Lach napisał(a):

   Przesyłam poprawiony projekt.

   Pozdrawiam

   Aranżacja przedpokoju 3 - poprawka

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This