Proszę o porade

Luty 12, 2014Pytanie do architekta
Treść pytania:

Witam serdecznie i z góry dziękuję o odpowiedz. Chodzi mi kąkretnie o kolorystyke wnętrza. o wybór mebli (bo te na zdjęciu są stare jak świat). A przede wszystkim jak je ustawić bo jak widac nie ma w tym pomieszczeniu żadnej ściany pełnej. Na dwóch ścianach są drzwi, na jednej schody a na ostatniej podwójne okna drzwiowe na taras. tam gdzie stoi telewizor jest komin. Kiedys marzy mi sie w tym miejscu kominek i nie wiem gdzie telewizor w takim przypadku. Wiem, że pytań  mam wiele, ale chociaż gdyby Pani podpowiedziała jakie te meble i jak je ustawić bym była przeszczęsliwa. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • Anna Berner-Paluch pisze:

    Witam,Proponuję zapoznać się z ofeta mebli: Bydgoskie meble, Wajnert, Kasprzak, Wójcik,Vox, Paget meble. Do jasnego drewna schodów i podłogi bedzie pasowało jasne drewno w połączeniu z białym lakierem lub meble w ciemniejszym odcieniu drewna.
    Zlikwidowałabym półki na kominie i tam postawia narożnik i stolik. Pod schodami bedzie świetne miejsce na telewizor. Marzenie o kominku można szybko spełnic decydując się na biokominek – np stawiany na stoliku( bo nie ma za bardzo miejsca a scianie).Kolorystyka ścian może być w beżach jeśli ma być elegancko i przytulnie lub w kremie, w szarości. A może woli Pani kolory cieplejsze? Prosze napisać czy lubi Pani kontrasty kolorystyczne.
    Anna Berner Paluch

Zostaw odpowiedź

Share This