Proszę o pomoc

Treść pytania:

   

Witam serdecznie.

Te zdjęcia przedstawiją już isniejacą kuchni, stół i kanapa też już są na miejscu jednak siedząc na kanapie tyłem do wejścia czuję się bardzo źle. wcześniej jak stawałam w tym miejscu wydawało mi się że będzie okej bo nie będziemy ciągle patrzeć na kuchnię. Kable na tv już są podciągnięte, oświetlenie nad stołem zrobione a ja mam wątpliwości nad takim układem salonu i jakos mnie to strasznie przytłacza. Co zrobić żeby jakoś lepiej to rozwiazać. Ja już byłam skłonana wszytko poprzestawiac ale mąż nie bardzo chce o tym słyszeć bo ma już zwyczajne dość użądzania mieszkania.

proszę o pomoc i jakąś radę czy da się coś zrobić, czy spasować i mieć nadzije że się przyzwyczaję.

Patrząc z kanapy mamy piękny widok za dużym oknem balkonowym i to było motywem takiego ustawienia.

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  Witam,

  Zarówno fototapeta jak i dwa duże pionowe zdjęcia to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza jak będą jeszcze podświetlone od góry. Co do przestawienia mebli to nie ma tu dużej możliwości. Nie wiem jakie wymiary ma salon? Zwłaszcza, że są juz wykonane podłączenia.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

 • Marta pisze:

  Chiałm jeszce dodać że na ścianie przy stole jest położona biała cegiełka a ściana przy kanapie ta z boku jest biała i nie wiem co tam zrobić czy fotoapetę (taki był pierwszy zamysł – jakieś miasto z  mostem) czy dać 2 bardzo duże zdjęcia pionowe prawie do ziemi na płutnie naszej pociech?

Zostaw odpowiedź

Share This