pomysł na salon

By Grudzień 8, 2013Pytanie do architekta

Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

Witam,

Chciałabym Państwa prosić o poradę w związku z salonem. Rok temu razem z mężem kupiliśmy pierwsze mieszkanie i żeby jak najszybciej się wprowadzić szybko go wyremontowaliśmy. Spowodowało to, że nasz salon jest bardzo zwykły i nudny. Chcielibyśmy go teraz odnowić zmieniająć kolory i meble. Jest on mały, wymiary: 3,65m - długość 2,85m - szerokość (całe mieszkanie ma zaledwie 36 m2) i jest otwarty na kuchnię, z którą łączy się przez minibarek przez co kolory muszą do siebie pasować. Kuchnia jest czarno niebieska. Do pomalowania (bądź też otapetowania) są tak naprawdę tylko dwie ściany leżące na przeciwko siebie, ponieważ na pozostałych dwóch jest z jednej strony właśnie barek i a z drugiej okno z zabudowanym kaloryferem. Meble prawdopodobnie kupimy czarno białe więc będe pasować do każdego koloru. Z góry dziękuje za pomoc. 

pozdrawiam.

 • Karolina pisze:
  test

  Witam,

  Rozumiem, że chodzi tu Państwu o dobor kolorów ścian do biało czarnych mebli. W małym pokoju oczywiście jasne kolory np. ciepły delikatny odcień szaro-beżowy w połączeniu z przykładową białą cegłą Uzyskaj link , dodatkowo kolor np. fioletowy i jasno niebieski. Oba kolory mogą się mieszać, np. poduszki, zasłony, krzesła i dodatki dekoracyjne. Rónież jedna ze ścian może być fioletowa.

  Myślę, że mogłam coś podpowiedzieć.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

Leave a Reply

none-single
Share This