Pomysł na aranżację salonu z aneksem kuchennym i funkcją domowego gabinetu terapeutycznego.

Dzień dobry
Chciałam prosić o propozycję aranżacji salonu z aneksem kuchennym. Obecnie kuchnia znajduje się na ścianie znajdującej się po prawej stronie od wejścia, tak jak to przewidywał plan mieszkania. Dobudowana jest ścianka (i wyłożona płytkami z kamienia), która o 50cm przedłuża załamanie ściany od strony wejścia do pokoju i zakrywa lekko kuchnię. Zastanawiam się nad zaprojektowaniem kuchni na całej ścianie z wejściem (również tam, gdzie teraz są płytki z kamieniami), choć nie wiem czy ta opcja nie skróci zbytnio pokoju. Płytki chcę usunąć, a ściankę mogę zburzyć.
Chcę wymienić wszystkie meble na bardziej nowoczesne.
Pomieszczenie to oprócz funkcji kuchni i salonu, w którym czasami nocuje jakiś gość (więc potrzebne jest miejsce do spania) służy mi do przeprowadzania sesji hipnoterapeutycznych. Potrzebuję więc jakiegoś mebla, w którym można przyjąć wygodną pozycje leżącą lub półleżącą. Tymczasem używam do tego przenośnej leżanki, którą trzymam na balkonie.
Bardzo podoba mi się ta leżanka z Ikei https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70299025/#/90299029 więc chętnie zobaczę ją w aranżacji.
Myślałam też ewentualnie nad jakąś sofą modułową z szezlongiem i dodatkowym fotelem, ale niestety trudno mi się zdecydować, dlatego proszę o fachową poradę.
Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Share This