Jak połaczyć kuchnie z salonem

Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2014 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza Dzień dobry. Chcę połączyć kuchnię z salonem i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać,. Nie wiem czy wyburzyć całą ścianę, czy tylko jej część od strony wejściowej. Zastanawiam się też nad zamurowaniem wejścia do kuchnii i powiększenia wejścia do salonu. Nie chcę mieć też szafek kuchennych pod oknem, w zamian może dobrym pomysłem byłoby postawienie tam stołu?? A może stół postawić pośrodku wyburzonej ściany? Nie wiem również gdzie postawić w tym wypadku biurko. Marzy mi się wnętrze skandynawsko- prowansalskie z wielka biblioteczką i jakąś komodą. Pomóżcie, przeglądam setki forum wnętrzarskich, ale nie mam wykształcenia architektonicznego tylko pedagogiczne ;). Dziękuję za pomoc.  
 • patrycja pisze:
  test

  Dziękuję!!:)

 • Anna Berner-Paluch pisze:
  test

  Proponuję zamurować wejście do salonu i wyburzyc ścianę działową pozostawiając fragment na szerokość biurka.Stół w przejściu miedzy kuchnia i salonem. Reszta na rzucie 🙂 

 • patrycja pisze:
  test

  Dzień dobry. Nie wiem czemu ,ale rzut z pdf  nie chce „przejść”. Czy mogłabym prosić adres mailowy, pod który wysłałabym rzut? Naprzeciwko biurka stoi biblioteczka i szafka pod telewizor.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 • Anna Berner-Paluch pisze:
  test

  Prosze o przesłanie rzutu wnętrz z wymiarami i zaznaczonymi otworami okiennymi i drzwiami. Co znajduje się na scianie po przeciwnej stronie biurka? 

Leave a Reply

ŁAZIENKA
Next Post
none-single
Share This