Treść pytania:

Witam, od dłuższego czasu chcemy uzupełnić nasz salon o obraz, jednak jest z tym duży problem. W salonie stoi juz narożna kanapa w kolorze zielonym, nawet seledynkowym, bardzo podobna do tej http://termodom.blogspot.com/2010/08/ceny-mieszkan-na-rynku-wtornym.html

Ściana przy której stoi jest śnieżnobiała, podłoga to ciemne panele. Naprzeciwko niej usytuowana jest ściana z telewizorem (kartongips, który oddziela od kuchni), z tynkiem strukturalnym w kolorze kawy z mlekiem. Stolik kawowy jest w kolorze czarny połysk.

W kuchni (której z salonu nie widać) znajduje się fototapeta w kolorze sepii z mostem w San Francisco (nie wiem czy to ma znaczenie).

CZy mogłaby nam Pani doradzić co można zawiesić na tę ścianę? Niestety oboje z mężem nie mamy zmysłu do urządzania wnętrz. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • Ania pisze:

    Proponuje dwa rozwiązania: 1 obraz drukowany na płótnie (czarno – biały) jako zdjęcie np. miasta z akcentem kolorystycznym – żółta taksówka lub 2. tulipany na beżowym tle.Prosze wpisać w wyszukiwarce obraz drukowany na płótnie, znajdziecie tam Państwo to czego szukacie. Zamiast jednego obrazu można powiesić 3 przedstwiające jakiś widok.
    Anna BP

Zostaw odpowiedź

Share This