Treść pytania:

Proszę o pomoc w wyborze koloru ścian i tapety nad blatem w kuchni. Jasne kafle, biała kuchnia IKEA połysk, jasny drewniany blat. na jednej ścianie  są meble, pod oknem biegnie sam blat do przygotowywania posiłków naprzeciwko mebli jest stolik dla 2 osób i na czwartej ścianie drzwi. Mniej więcej tak:

Myślę o pomalowaniu ścian na różne kolory tylko nie wiem które żywszym które słabszym, albo na zostawieniu ich jasnych i ożywieniu pomieszczenia przez tapetę nad blatem i wzór/kolor/obraz na ścianie ze stolikiem, ale nie wiem jak to ugryźć. Tonacja przedpokoju do którego wychodzi kuchnia - cappucino, beż - z dodatkami które mogę dowolnie zmieniać - mam gamę zieleń/szary/niebieski/fiolet. Pozdrawiam!

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  Witam,

  Tapeta nad blatem kuchennym to nie jest praktyczny pomysł, chyba że będzie ona przykryta panelem szklanym? Między meblami białymi ładnie będzie się prezentował żywy niebieski kolor. Reszta ścian w połączeniu z jasnym szarym odcieniem. Dodatki ozywiście w kolorze niebieskim ale i zielonym mile widziane.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

Zostaw odpowiedź

Share This