Treść pytania:

Witam

w jaki sposób można "uratować" kuchnię przedstawioną na zdjęciu? Kolor mebli to taka czereśnia/jabłoń a płytki na podłodze nieco jaśniejsze (rudy brąz). Blat kremowy, płytki kremowe z lekkim jasnym różem. Jakie drobne zmiany można zastosować, jakie kolory aby nadać kuchni bardziej nowoczesny i przytulny klimat?

Jaki kolor ścian, może wymienić płytki na ścianie- na jaki kolor?, uchwyty meblowe? jakie dodatki.

Serdecznie proszę o porady

Pozdrawiam

Małgosia

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • Anna Berner-Paluch pisze:

    Witam,proponuję wymienić płytki miedzy meblami na gres w formacie 30×60 cm w kolorze kremowym najlepiej błyszczące. Uchwyty można wymienić na bardziej współczesne. Odradzam relingi, ale jest duży wybór uchwytów, które będą pasowały do pani koncepcji. Mogę dla Pani wynaleźć propozycje, a usługa będzie kosztowała 30 zł.
    Kolory ścian jeśli ma być przytulnie powinny być w tonacji kremowo – bezowej. Większość ścian pomalowałabym Śnieżką w odcieniu Dzikiej Orchidei i dla kontrastu jedna ścianę Kwiatem Pustyni. Nowoczesność lubi kontrasty. Dobrze będą wyglądały dodatki w kolorze beżowo- szarym( taki jak Kwiat Pustyni). Jeśli jest możliwość wymieniłabym drzwi na model bardziej nowoczesny.
    Mam nadzieję,ze pomogłam. Ania

Zostaw odpowiedź

Share This