Treść pytania:
Witam. Proszę o pomoc, ponieważ na wiosnę mam zamiar zmienić kolor ścian w pokoju. Pokój posiada 18 m kw. Meble w nim są w kolorze - olcha miodowa a fotele i kanapa posiadają obicie w tonacji żółci. Dywan ma przeróżne odcienie beżu i brązu. Do chwili obecnej dwie ściany były w odcieniu burgund a pozostałe łosoś. Proszę o pomoc, ponieważ zawsze mam problem z doborem kolorów. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • kasia pisze:

    witam! proszę o poradę w doborze koloru ścian i dywanu. Meble są w kolorze olcha miodowa, pokój nie jest zbyt jasny, panele podłogowe są ciemno-brązowe. Do tej pory ściany były w kolorze jasno-zielonym, natomiast dywan trochę ciemniejszy niż ściany.Serdecznie proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam i z góry dziękuje!

  • Anna Berner-Paluch pisze:

    Opisane przez Panią meble będą pięknie prezentowały się na szarości, bardzo modnej obecnie.Wnętrze będzie efektowne i nowoczesne. Jeśli meble nawiązują do stylu klasycznego proponuję zastosować odcień kremu – białej czekolady. Można na jedna ze ścian nałożyć farbę w ciemniejszym odcieniu.
    Jeśli Ma Pani jeszcze jakieś pytania służę pomocą. Ania

Zostaw odpowiedź

Share This