Treść pytania:


Witam. Robię remont kuchni. Wymyśliłąm sobie meble w kolorach: dół - poszarzałe drewno, blat czarny a góra w białym szkle. Kuchnia jest połączona z salonem, dzieli je półwyspa. W salonie są meble w kolorze wenge (niestety nie mam możłiwości ich wymiany), chcę natomiast dokupić narożnik szary i wymienić podłogę też na kolor poszarzałego drewna. I teraz moje pytanie. W jakich kolorach powinnam położyć płytki w kuchni na podłodze i na ścianie? Płytki podłogowe będą się łączyły z podłogą w salonie.

Poza tym chcę dodać jakiś kolor w salonie. Może dywan dokupić, poduszki. Myślałam o filecie, albo czerwieni, albo turkusie? Sama nie wiem.

Będę wdzięczna za podpowiedź.

Pozdrawim,

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • Ania pisze:

    [a href=”http://zaaranzowani.pl/wp-content/uploads/DSC_0456-1024×683.jpg”][img src=”http://zaaranzowani.pl/wp-content/uploads/DSC_0456-240×160.jpg”][/a]
    Najlepsze będą płytki w szarości np imitacja betonu. Powinny pasować odcieniem do paneli podłogowych salonie.
    Jeśli chodzi o daodatki to mogą byc wszystkie, które Pani wymieniła choć teraz jest tendencja do wprowadzania kolorów, które ożywiają wnętrze i nadają swieżości – słonneczny żółty, limonka. I mieszamy kolory ze sobą !
    Może zdjęcie będzie dla Pani inspiracją 🙂 Pozdrawiam Ania BP

Zostaw odpowiedź

Share This