kolory do pokoju chłopców

Październik 24, 2013Dobór koloru, Pytanie do architekta
Treść pytania:

Witam jestem na etapie urzadzania pokoi dla synów jeden 16 i 11 lat. Starszy wybrał sobie kolor jednej ściany na ciemno szary a pozostałe jasno szary ewentualnie szaro-beżowy z dekorala do tego białe meble  i szara kanapa i panele przecierany dąb- jak dla mnie bardzo smutno. czy według Pani można byłoby wprowadzić jakiś kolor dla ożywanie? a drugi syn jego kolory to biały czerwony i szary podłoga taka sama jak u starszego - nie wiem jaki kolor kanapy a meble Forte Yoop. Nie wiem jak by to wyglądało okiem fachowca - czy ewentualnie u młodszego zamiast czeerwieni zastosować na ściane tapetę z ciekawymi motywami - prosze o poradę

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  Witam,
  Do szarych kolorów ścian ładnie prezentować się będzie odcień żółty lub granatowo-niebieski, zastosowany w dodatkach, jak pościel, poduchy,roleta itp. ewentualnie ciekawa fototapeta np. nad łóżkiem.
  U młodszego syna może Pani zastosować na jednej ze ścian farbę tablicową np.w szarym kolorze, pokoje najlepiej urządzić pod zainteresowania synów. Dodatkowo fajne naklejki ścienne, które udekorują pokój oraz dywan z ładnym motywem.

  Pozdrawiam
  Karolina

Zostaw odpowiedź

Share This