kolor pokoju i ustawienie mebli

By Lipiec 11, 2012Pytanie do architekta

Treść pytania:

716 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2012 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza
witam.wkoncu zabrałam sie za remont mojego pokoju i prosze o troszke wskazówek i pomoc. mam już zamówione meble będa one ciemne(wenge) duża szafa komoda i łóżko sypialniane,terazniejsze ustawienie juz mi sie znudziło,chciałam cos pozmieniac,kolor scian tez oczywiście inny chciała bym zeby któraś ze scian była połyskująca z brokatem.pokój ma wymiary dł 4,90 sz.3.90 i jest od zachodniej strony.chciałam wysłąć zdjęcie lecz plik jest za duży.bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam Sylwia.
  • Karolina napisał(a):

    Witam Serdecznie.
    Łóżko dobrze by było zlokalizować od strony okna. Na przeciwko może stać komoda, a na tej samej ścianie co łóżko szafa. Nad komodą proponuje długie lustro ustawione poziomo. Dobrym wyjściem byłoby tu zaakcentowanie ścianiy przy której stoi łóżko (tylko ta część – tzn na szerokość łóżka) np. z użyciem farby Dekoral Włoskie Impresje – srebrne refleksy Arrivederci. Szara ściana tylko jedna, tu gdzie jest szafa i łóżko, a inne ściany na biało.

    Pozdrawiam
    Karolina

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This