jasne czy ciemne panele do jesionowych schodów i drzwi?

Treść pytania:

10563
Jakie dobrać panele w korytarzu na piętrze do schodów jesionowych i jesionowych drzwi?Jasne dąb lamington Classena (klepka-takie będą w pokojach na górze), czy raczej jednolite jasne deski? Czy może kontrastowo ciemne deski np. dąb murano Kronopolu - czy będzie się to gryzło? dąb_lamington dąb_murano schody-drzwi  
 • Kasia napisał(a):

  Osobiście wybrałabym gładkie deski. Deski “melanzowe” natomiast godzą elementy o roznych wybawieniach: oko znajduje podobieństwa. Jesli ma Pami wątpliwosci, proszę wybrać kilka desek i przyłożyć w domu do drzwi i schodów, wybór stanie się łatwiejszy. 
  Pozdrawiam

 • Kasia napisał(a):

  Dobór deski zależy od Państwa upodobań. Dąb lamington kolorystycznie powinien współgrać z drzwiami i schodami. Dąb Murano – odradziłabym. Jednolite jasne deski natomiast optycznie powiększa pomieszczenie i sprawią, że wyda się ono bardziej uporządkowane.
  Pozdrawiam
  Katarzyna Lach.  

  • Anna napisał(a):

   Bardzo dziękuję Pani Kasiu. A czy użycie klepki, gdzie dosyć sporo jest zmian odcieni od jasnego do ciemnego nie spowoduje, że w połączeniu ze schodami, które również nie są jednolite, za dużo tego będzie?

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This