jaki kolor scian

By Kwiecień 14, 2013Dobór koloru, Pytanie do architekta

Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

Witam serdecznie.na poczatku chciałabym z góry podziekować,ze doradzają Panie w problamach z którym ja od 3 m-cy nie mogę sie uporać.Mam problem z kolorem ścian.mianowicie w salonie 4.5 na 4.5 mam jasne panele ,czekoladowe dwie sofy i dwie komody brazowo-waniliowe.(boki brązowe a fronty wanilia) i kominek .układ jest taki,że wchodząc do pokoju po prawej stronie w narożniku jest kominek caly obudowany od podłogi az po sufit płytą gipsową a wkład kominka obudowany jest czekoladowym  panelem.Po lewej jest sofa na drugiej scianie pod oknem jest druga sofa a stojac na wprost na całej dlugości sciany sa niskie dwie komody.na czwartej scianie jest wejscie do kuchni i kominek.Jak pomalowć mam ten pokoj . zapomniałam dodać ze nad komodami ma być duzy telewizor na ścianie.prosze o pomoc.

 • Karolina pisze:
  test

  Witam Serdecznie,

  Widzę, że przeważają u Pani w pokoju brązy, beże, kremy. Ciemne sofy ładnie będą się prezentować na jasnych kolorach np. beżowy pled Dulux. Ściana gdzie jest Tv proponowałabym ciemniejszą np. „wino z Cordoby” Dulux. Wtedy dodatki mogą być w odcieniach bordowych, czerwonych oraz białych. Kominek również w jasnych barwach by było go widać, jeśli jest miejsce obok niego jeszcze na ścianie to również można ją pomalować farbą dulux „wino z Cordoby”.

  Pozdrawiam
  Karolina

Leave a Reply

none-single
Share This