jak zaaranżować małe mieszkanie

Czerwiec 7, 2013Pytanie do architekta
Treść pytania:

Witam,

kupiliśmy z mężem 2 pokojowe mieszkanie ale nie wiemy jak je funkcjonalnie zaaranżować. Salon jest połączony z aneksem. Aneks byśmy chcieli umieścić tylko na jednej ścianie. Marzą nam się białe meble kuchenne i stół w kolorze dębu oraz fototapeta n aścianie przedstawiająca uliczke z Chorwacji i przy niej byśmy chcieli by stał stół. Lodówka będzie wolnostojąca frontem do wejścia. Ściana aneksu na długość 2,60 chcielibyśmy by była ona przedłużona o szerokość lodówki tworząc 3,20. Całość mieszkania byśmy chcieli mieć urządzone w stylu skandynawskim czyli dominacja bieli, szarości i drewna. W korytarzu chcemy miec dużą szafę i szafę również w sypialni. Nie wiemy jak zaaranżować miejsce przy tv. W łazience będzie prysznic 90x90, podwieszony wc i umywalka podwójna.

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  [a href=”http://zaaranzowani.pl/wp-content/uploads/8-fiolet-1024×739.jpg”][img src=”http://zaaranzowani.pl/wp-content/uploads/8-fiolet-236×171.jpg”][/a]
  Pokój dzienny nie jest tu za duży. Nie wiem za bardzo jakie ma wymiary ten pokój ?
  Rozumiem, że miejsce na Tv pozostaje na tej ścianie bliżej drzwi balkonowych. Można ją obłożyć całościowo lub częściowo cegłą malowaną na biało. Fajnie również będzie się prezentować pas przebiegający w poziomie na tej ściana (troszkę szerszy niż wysokość tv). Fototapetę proponuję na ścianie po stronie sofy i stołu.

  Pozdrawiam
  Karolina

Zostaw odpowiedź

Share This