Treść pytania:

2085 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza
Witam serdecznie. Pewnie jestem milionową osobą, która prosi Panie o pomoc. Oto mój salon. Próbuję go wykończyć, dobrac dodatki ale bardzo ciężko mi to idzie. Jedyne co wie, to że musze zmienić dywan. Chcę również zamalowac rysunek na brązowej ścianie i może troszkę ją rozjaśnić. Czy dodawać tu jeszcze jakiś jeden kolor? Pogubiłam się troszkę w tym wszystkim. Proszę o jakieś sugestie, za które juz teraz bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
 • Minia napisał(a):

  może spróbuj znależć ispirację w kreatorze wnętrz? na stronie np Śnieżki jest kreator do którego wgrasz zdjęcie pokoju i wirtualnie możesz go bez przeszkód malowac wybierając najlepszy kolor do mebli, dodatków. ja przed każdym malowaniem korzystam z takiego kreatora. to bardzo użyteczne i pozyteczne narzędzie.

 • Koala napisał(a):

  pomysł z kamieniem jest dobry, musi być tylko jasny żeby rozjasnił pomieszczenie. nie trzeba nim wykładac całej ściany , wystarczy fragment np ta sciana z TV.  popatrz sobie na stronie Bruk-Betu. widziałam tam fajną aranżację z jasnym kamieniem Listello. 

 • arekk napisał(a):

  Artis z oferty bruk-bet to bardzo elegancki kamień, wyłożyliśmy nim dwie przeciwprostokątne ściany w salonie, efekt jest bardzo elegancki i stylowy

 • Anna Berner-Paluch napisał(a):

  Proponuje 2 rozwiazania: pierwsze ściana w odcieniach brazu Dulux aromatyczny kardamon lub stepy bungalu i do tego jasne kremowe dodatki lub ściana w kolorze Dulux czar prowansji i w zbliżonym kolorze dodatki. W obu przypadkach dywan jasny piaskowy -zobacz Ikea.
  Anna BP

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This