Witam serdecznie,

Bardzo proszę o pomoc w aranżacji nietypowego pokoju na poddaszu, gdyż w ogóle nie mam pomysłu na jego urządzenie 🙁 Pokój wybrał sobie mój osiemnastoletni syn i ma służyć jemu jako pokój dzienny wraz z sypialnią. Ulubione kolory syna to srebrny, szary, czarny, biały – więc myślę, że może w takiej tonacji? Metraż bardzo niewielki, a wymagania syna ogromne: wygodne łóżko do spania, biurko na komputer, jakiś narożnik (ciągłe odwiedziny kolegów i koleżanek) plus stolik…
Czy jest jakaś szansa…?

Join the discussion 3 komentarze

 • Karolina pisze:
  Słupy zbyt dominują tu, dlatego pomalowałabym je wraz z belkami na biało. Po prawej stronie od wejścia do pokoju umieściłabym na ścianie fototapetę przestrzenną (jasną), najlepiej jak syn sam sobie ją dobierze np. http://pixers.pl/ zgodnie z własnymi upodobaniami. Zamiast fototapety mogłaby być również biała cegła, a na niej czarno-białe ramki (plakaty).
  Kolory mebli proponowałabym białe, jak biurko, zabudowana szafa czy komoda. Sofa może w ciemniejszym odcieniu szarości. Dodatkowymi miejscami do siedzenia mogą być 2 pufy, które można dowolnie przesuwać, w kolorze żółtym np.http://www.miuki.pl/category.php?id_category=2 (może być jedna większa, druga mniejsza), do tego np.czarny stolik i czarna lampa stojąca obok sofy (w stronę szafy).
  Pozdrawiam
  Karolina
 • Karolina pisze:

  Witam Serdecznie,

  Z rzutu rozumiem, że w tym pokoju była planowana garderoba? 🙂

  Może posiada Pani zwymiarowany rzut pokoju? Wtedy będzie lepiej widać co w pokoju się zmieści i gdzie.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

Leave a Reply

Share This