Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2014 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza Witam serdecznie, Bardzo proszę o pomoc w aranżacji nietypowego pokoju na poddaszu, gdyż w ogóle nie mam pomysłu na jego urządzenie :( Pokój wybrał sobie mój osiemnastoletni syn i ma służyć jemu jako pokój dzienny wraz z sypialnią. Ulubione kolory syna to srebrny, szary, czarny, biały - więc myślę, że może w takiej tonacji? Metraż bardzo niewielki, a wymagania syna ogromne: wygodne łóżko do spania, biurko na komputer, jakiś narożnik (ciągłe odwiedziny kolegów i koleżanek) plus stolik... Czy jest jakaś szansa...?
 • Karolina napisał(a):
  Słupy zbyt dominują tu, dlatego pomalowałabym je wraz z belkami na biało. Po prawej stronie od wejścia do pokoju umieściłabym na ścianie fototapetę przestrzenną (jasną), najlepiej jak syn sam sobie ją dobierze np. http://pixers.pl/ zgodnie z własnymi upodobaniami. Zamiast fototapety mogłaby być również biała cegła, a na niej czarno-białe ramki (plakaty).
  Kolory mebli proponowałabym białe, jak biurko, zabudowana szafa czy komoda. Sofa może w ciemniejszym odcieniu szarości. Dodatkowymi miejscami do siedzenia mogą być 2 pufy, które można dowolnie przesuwać, w kolorze żółtym np.http://www.miuki.pl/category.php?id_category=2 (może być jedna większa, druga mniejsza), do tego np.czarny stolik i czarna lampa stojąca obok sofy (w stronę szafy).
  Pozdrawiam
  Karolina
 • Karolina napisał(a):

  Witam Serdecznie,

  Z rzutu rozumiem, że w tym pokoju była planowana garderoba? 🙂

  Może posiada Pani zwymiarowany rzut pokoju? Wtedy będzie lepiej widać co w pokoju się zmieści i gdzie.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

---

none-single
Share This