jak urzadzic lazienke?

By Czerwiec 5, 2012 Wrzesień 8th, 2012 Aranżacja łazienki, Pytanie do architekta

Witam, mam kwadratowa lazienkę, zaraz gdy sie wchodzi do niej naprzeciwko drzwi jest okno, po lewej stronie będzie duża kwadratowa wanna – firmy kolo, pralka po tej samej stronie a na prawo wnęka z połkami.

Jakie półki umieścić w łazience, po tej samej stronie co one jest wysunięta wnęka na duże lustro a przy oknie po prawej str. duża umywalka.

Proszę też  o radę jakie płytki położyć by łazienka była elegancka, może jakieś przykładowe aranżacje w tym stylu? Jak je ładnie urządzic?

Bardzo proszę o rade, zaznacze że lubię płytki błyszczące – choć wiem, iż są niepraktyczne. Nie mam pomysłu na ta lazienkę – i chce zaznaczyc ze bez odpada, gdyz w tej tonacji mam juz na pietrze lazienke urzadzona -prosze o rade i pozdrawiam

 Odpowiedź Karoliny:

Jednym z ciekawszych i trendy sposobów na zrobienie nowoczesnej łazienki jest wykorzystanie motywu fototapety laminowanej. Poniżej  opis i projekt takiej łazienki. Aby nadać charakter łazience zastosowałam mocny fiolet. Podłoga w kolorach szarości wydobywa śnieżną biel ceramiki łazienkowej i metaliczny połysk armatury.

Zieleń fototapety wpływa kojąco i uspokajająco. Efekt ten został jeszcze bardziej wzmocniony po przez oświetlenie z sufitu.

Czyli małą łazienka nagle zyskała wyraz – poniżej w komentarzu linki do płytek ceramicznych różnych producentów które możesz wykorzystać, w swoim projekcie.

pozdrawiam mgr. inż. arch Karolina Kozłowska

Leave a Reply

Share This