jak sensownie rozplanować

By Lipiec 11, 2013Pytanie do architekta

Treść pytania:

1832 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

Witam,

zakupiliśmy z mężem nowe mieszkanie. Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką i w-c. NA pewno chcemy je przerobić na 4 pokoje z aneksem w związku z tym w pomieszczeniu nr 7 musimy zmieścić owy aneks. Pomieszczenie nr 6 ma być docelowo pokoikiem dla małego dziecka. W pokoju nr 5 chcemy zrobić naszą sypialnię. W-c (nr 4) chcielibyśmy przerobić na garderobę, a łazienkę (nr 3) powiększyć troszkę kosztem pokoju nr 1 aby zrobić wnękę na prysznic. No i powstaje problem z pokojem dla naszej 8 letniej córki  czyli pokojem nr 1. Jak go urządzić? Niestety okna balkonowe psują każdą koncepcję:( Prośba o pomoc.

 • Karolina napisał(a):

  Witam,
  Rozumiem, że chodzi tu o pokoik nr 2? Gdyż 1 tj. przedpokój. Prysznic w łazience będzie we wnęce, gdzie aktualnie na rysunku znajduje się szafa? W tym przypadku obok tej ścianki umieściłabym łóżko pojedyncze (ciekawe są z firmy Meblik). Na przeciw zmieści się niewielka komoda np. z tv. Jak się wchodzi po prawej stronie obok komina można dać szafę. Natomiast na ścianie po lewej stronie od wejścia dałabym małe biurko, a nad nim półeczki. W tej wersji dobrze byłoby przenieść grzejnik w lewy górny róg, można dać dekoracyjny pionowy o fajnym kolorze (np. firmy Terma).

  Myślę, że mogłam coś Państwu pomóc.

  Pozdrawiam
  Karolina

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This