jak rozjasnic i troszke rozbudowac smutna i szarą kuchnie

Treść pytania:

10491
Chciałabym zmienic fronty na biale i moze zmienic uklad szafek.rozjasnic ta smutna kuchnie .salon i jadalnia   jest w czerni i bieli,kuchnia nie komponuje sie z wnetrzem.chcialabym aby kuchnia byla rozjasniona i ciepła.nie mam pomysłu jak ja zmienic.prosze o pomoc.
 • Kasia napisał(a):

  Dzień dobry,
  Kontrastowe połączenia kolorystyczne wciąż cieszą się dużym powodzeniem we wnętrzarstwie, jednak zestawienie bieli, czerni i czerwieni może być męczące. Dobrym pomysłem jest przełamanie czarno-białych zestawień złocistym drewnem, na przykład dębowym.
  Jeżeli w grę wchodzą duże zmiany i rozbudowa (rozumiem, że brakuje miejsca do przechowywania), proponuję zabudować szafkami wiszącymi narożnik: od lodówki, ponad oknem aż do szafek wiszących z prawej strony, wyrównując górną krawędź szafek do wysokości lodówki. W takim wypadku należałoby wymianić okap na teleskopowy. Od strony jadalni warto pomyśleć o barku, który domknie kuchnię. Front barku utrzymany w jasnej kolorystyce i z podświetleniem rozjaśni kuchnię.
  Fronty szafek (szczególnie wiszących) można wymianić na jasny (biały lub pastelowy) lakier. Pod szafkami wiszącymi zamontować oświetlenie. Lacobel nad blatem wymianiłabym na zdecydowanie delikatniejszy kolor. Jeśli czuje się Pani zmęczona ponurym kontrstem, można pomyśleć o wprowadzeniu kolorowych elementów do salonu i kuchni: obrazów, plakatów, naczyń, krzeseł, zasłon itp.
  Pozdrawiam
  Kasia

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This