Czy do drewnianych mebli pasuje białe biurko?

Treść pytania:
Witam! Mam pytanie dotyczące pokoju dla nastolatki. Otóż córka chciałaby meble z litego, nielakierowanego drewna, nie możemy jednak znaleźć nigdzie odpowiedniego biurka z takiego surowca. I tu moje pytanie: czy do drewnianych mebli (łóżko, komoda, półki) pasowałoby biurko białe (z białymi nogami)? Czy tworzyło by to jedną całość, czy jednak to biurko z bardzo będzie się wyróżniało i rzucało w oczy? Próbuję to sobie wyobrazić jednak mój zmysł wyobraźni chyba nie jest na tyle rozwinięty, dlatego chciałam się poradzić opinii eksperta. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Karolina pisze:

  Witam,
  Do mebli z litego drewna jak najbardziej będzie pasować białe biurko. Dobrze byłoby w pokoju użyć również niektórych białych dodatków dekoracyjnych bo wszystko ze sobą dobrze się scalało.

  Pozdrawiam
  Karolina

  • Lucy pisze:

   Warunki w naszej sipaylni powinny być nie tylko odpowiednie dla mebli, ale także dla nas. A wszystkie dotychczasowe doniesienia mowią, że w sipaylni lepiej jak jest raczej chłodno niż za gorąco. lepiej się przykryć cieplejszą kołdrą niż odkręcać kaloryfery na maksa. A jeżeli marzy nam sie sipaylnia z drewna to juz na pewno nie powinno byc w takim pomieszczeniu za gorąco i za sucho.

Zostaw odpowiedź

Share This