Treść pytania:

Witam,

Chciałam się poradzić odnośnie mojego mieszkania. W obecnej chwili na powierzchni 60m2 znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia i garderoba.
Spodziewamy się z mężem dziecka i chcielibyśmy zaaranżować mu, jego własny pokój likwidując naszą obecną sypialnię. Jednocześnie chciałabym wydzielić z pozostałej części mieszkania miejsce dla naszego łóżka. Nie mogę znaleźć na to pomysłu, może Pani pomoże ? Remont będzie generalny, nie ma problemu z przestawianiem, dostawianiem ścian, lubię mieszkania nowoczesne i przestronne.
 
zdjęcie zrzutu mieszkania wysłałam mailem 
 
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
pozdrawiam,
 

Odpowiedzi projektantów i architektów

  • Karolina pisze:

    Witam,
    Po przejrzeniu rzutów mieszkania, pierwszą propozycją może być pozostawienie takiego układu jaki jest za wyjątkiem salonu (z tarasem), w którym na samym końcu wydzieliłabym małą sypialnię z miejscem do spania i szafą zabudowaną. Tak by w tym pomieszczeniu znalazło się jedno okno. Możemy oddzielić to ścianką g-k np. z drzwiami przesuwnymi lub szklaną. Wtedy dobrze zburzyć ściankę i otworzyć salon na przedpokój. Wnętrze wyda się przestronniejsze. A zamiast spiżarki zrobić garderobę. W ten sposób mamy tu salon, sypialnię i duży pokój dla dziecka.

    Pozdrawiam
    Karolina

Zostaw odpowiedź

Share This