dobór kolorów u układu w łazience

Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

Mamy problem zdoborem płytek do nowej łazienki.

Na ścianie z kabiną i umywalką będą płytki Tubądzin Picadilly Sand (30x60cm) odpowiednio pod sufit (przysznic) i do 120cm wysokości (umywalka). Płytki okazały się o dużo chłodniejszej barwie od tych na stronie producneta i mamy mały problem z doborem koloru podłogi i pozostałej wnęki z WC. Ogólnie lubimy ciepłe kolory i chcemy umiknąć chłodnej łazienki. Dodatkwowo zdecydowaliśmy się na kabine typu Walk In z serii Aquaform Solitare z brazowym brodzikiem (będzie głównym punktem łazienki). I też zastanawiamy się nad podłogą, czy dac podobny brąż aby brodzik zlał się kolorysytcznie z podłogą, czy wręcz przeciwnie dać jasne płytki podłogowe aby wyeksponowac brodzik. Do w.w. płytek bardziej pasują szarości niz ciepłe kolory. Czy może Nam Pani pomóc?. 

 • Karolina pisze:
  test

  Witam,
  Jasną podłogę można dać jeśli meble łazienkowe będą również brązowe jak kolor brodzika, w innym przypadku proponuję płytki brązowe tak dobrać by pasowały kolorystycznie do brązowego brodzika.

  Pozdrawiam
  Uzyskaj link

Leave a Reply

none-single
Share This