dobór farby na ścienę

Treść pytania:

Witam,

chcę pomalować pokój dorosłego syna , ale mam problem z doborem koloru farby na ścianę. W pokoju są sosnowe meble (szafa, komoda i regał), chciałabym zrobić jedną ścianę ciemniejszą, na której stoi łóżko, a pozostałe jaśniejsze.Bardzo proszę ( jesli to możliwe ) o pomoc, jakie kolory wybrać z Duluxa lub beckersa?Na ścianach wiszą akwarele w brązowych ramkach i zdjęcia w ciemnozielonych matowych ramkach.Jeśli będzie potrzebne zdjęcie pokoju, to mogę przesłać.

Z góry dziekuję i pozdrawiam

Anna Gardjas

Odpowiedzi projektantów i architektów

 • Anna pisze:

  Witam,
  dziękuję za odpowiedź.
  Syn woli kolory stonowane, (ale ta ściana, przy której stoi łóżko powinna być ciemniejsza ze względów praktycznych), jest spokojny, ubiera się raczej na jasno. Zastanawialiśmy się nad zieleniami, ale jak popatrzyliśmy na próbki farb, to synowi podobała się nawet z duluxa farba,, wino z cordoby”, mówił też, że mogą być wszystkie kolory oprócz żółtych i pomarańczowych.
  pozdrawiam Ania

 • Anna Berner-Paluch pisze:

  Najważniejsze jest by były to kolory w których syn będzie się dobrze czuł. A jakie kolory lubi ? W jakie się ubiera? Czy woli stonowane kolory czy raczej intensywne.Jaki jest jego charakter -spokojny czy raczej impulsywny?
  Nie sugerowałabym się kolorem ramek te zawsze można przemalować. Proszę o odpowiedzi na powyższe pytania. Ułatwią dobór odpowiedniej kolorystyki, tak by syn był zadowolony.
  Anna Berner Paluch

Zostaw odpowiedź

Share This