Treść pytania:

Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2014 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

dzień dobry, urządzamy z mężem dom i mamy problem z łazienką. układ ja k na zalączonych zdjęciach (zrezygnowaliśmy z prysznica, przy wannie jest skos - łazienka na poddaszu użytkowym). Chcemy zrobić elementy z cegły ręcznie formowanej Gandawa - Wienerberger - w rogu przy wc jest rura i słupek więc zabudowujemy je tą cegłą, poza tym zastanawiamy sie czy dobrym pomyslem jest zrobić nogi pod umywalki z tej cegły a na nich położyć blat z kamienia (ale jaki by pasował?!) poza tym zastanawiamy się czy obłożyć wanne. no i jakie płytki wtedy na podlogę i na ściankę za wc i bidetem oraz nad blatem i przy wannie?? czy płytka ROVERE bianco by My Way by pasowała? 

 • Karolina pisze:
  test

  Witam,

  Do cegły, o której Państwo piszą będą idealnie pasować jasne kremowo-białe płytki np. na ścianach, natomiast na podłodze mogą byc drewnopodobne płytki.  Uzyskaj link  jak najbardziej będzie pasować. Co do blatu to proponuję wykonać go z kremowo-białego konglomeratu kwarcowego lub w ciemniejszym brązie np.  Uzyskaj link  Do wyżej wymienionej cegły dobrze jeśli będzie dobrana beżowa/kremowa fuga.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

Leave a Reply

none-single
Share This