Aranżacja układu kuchni i łazienki w domu jednorodzinnym

Treść pytania:

10319 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2014 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza
Bardzo proszę o pomoc w  jak najbardziej optymalnej aranzacji łazienki małżeńskiej i kuchni.  W łazience koniecznie powinny się znalieźć 3 umywallki ( bez pralki- jest osobno pralnia).  W kuchni chodziłoby o wskazanie mozliwości najlepszego ustawienia sprzętów. Pozdrawiam. 
 • Karolina napisał(a):

  Witam,

  Jeśli w łazienkce miały by się znaleźć 3 umywalki, to nie ma tu zbyt wiele miejsca. Jedyną możliwością jest uytuowanie 3 umywalek o średnicy max40cm, na blacie o głębokości ok 45cm przy ścianie 213cm. Wtedy prysznić powiniem być półokrągły, tak by było miejsce na przejście między nim, a umywalkami.

  Nastomiast jeśli chodzi o kuchnie, to w rogu przy ścianach (obok płyty) można dać wysokoą zabudowę z piekarnikiem, następnie jakieś nie duże cargo niskie np.20cm i płyta. Tak by te elementy zmieściły się aż do okna. Lodówka oraz zlewozmywak są dobrze usytuowane.

   

  Pozdrawiam

  Karolina

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This