Układ funkcjonalny mieszkania: salon + 2 pokoje

Szanowni Państwo,
Wysyłam rzut mieszkania z prośbą o zaproponowanie nowego układu.
W mieszkaniu będą mieszkać 2 osoby ( w przyszłości 3), więc chcielibyśmy zachować dwa osobne pokoje – jeden z przeznaczeniem na sypialnię, a drugi obecnie na gabinet, ale w przyszłości pewnie zmieniony na pokój dla dziecka. Posiadamy także zwierzęta – 2 koty.
Zależy nam przede wszystkim:
* na optycznym powiększeniu salonu,
* funkcjonalnej kuchni z odpowiednią ilością blatu roboczego,
* dodatkowe miejsce na przechowywanie np książek (np. wnęka),
* umieszczenie kociej kuwety w łazience
Będziemy bardzo wdzięczni za 2 (lub nawet 3 jeśli tylko sam układ pozwoli) propozycje nowej aranżacji przestrzeni w naszym mieszkaniu.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Milena
a123

Join the discussion 2 komentarze

 • redaktor pisze:

  Układ 2:
  W łazience pralka zajęła miejsce kuwety, co pozwala na większą szafkę w korytarzu, również można oba sprzęty zabudować od góry. Taki układ daje swobodniejszy dostęp do pralki otwieranej od przodu. Stół jadalniany najlepiej pasuje w miejscu dużego okna. Strefy jasno wydzielone, a przy tym pozwalają na swobodną komunikację i sprzyjają spotkaniom towarzyskim.

  Pozdrawiamy. 🙂 (zespół zaaranzowani.pl)

  wariant2

 • redaktor pisze:

  Witam Pani Mileno,
  Projektantka przygotowała dla Pani dwie wersje układu funkcjonalnego Pani mieszkania 🙂

  Układ 1:
  Wnęka w łazience pozwala na schowanie pralki nad którą można umieścić półki lub szafkę. Miejsce na kuwetę obok umywalki, pod przedłużonym blatem szafki. Przesunięcie drzwi do sypialni pozwala na umieszczenie w niej dużej szafy. Salon zyskał na przestronności dzięki ściance dzielącej strefę kuchenną i dzienną, jednocześnie przestrzeń pozostaje otwarta, wszędzie dociera światło dzienne.

  wariant1

Leave a Reply

Share This