Aranżacja przedpokoju

Witam!

Mam mały przedpokój 5.7 m kw i duży problem – jak go ładnie odnowić. Przedpokój jest prawie w kwadracie, na jednej ścianie jest szafa typu Komandor z drzwiami lustrzanymi po lewej stronie od wejścia

Drzwi białe, wszystkie drzwi białe.Podłoga w kolorze jasnego cynamonu kafelki d 40×40 ułożone w karo.

Stoję przed dylematem, jaki kolor tapety dobrać do koloru podłogi  przedpokój jest średnio jasny: Jakie lampy sufitowe będą pasowały do całości. Jakimi drobiazgami udekorować ten przedpokój – ścian nie jest wiele,ponieważ jest 5 drzwi wyjściowe, 2 do pokoju, 1 do łazienki i 1 do kuchni.

Jakikolwiek mebel wiec  odpada. Mam tylko miejsce na wieszak na ubrania. Wieszak jest z zielonego metalu, nowoczesny, 5-ramienny, dł.120 cm.

Myślałam, aby ściany wytapetować białą w leciutkie wzorki także białe tapetą co rozjaśniłoby cały przedpokój. Proszę o jakieś koncepcje, nic mi do głowy nie przychodzi, jestem załamana, a chciałabym aby było tu gustownie i ładnie – przedpokój jest wizytówką mieszkania.

Ogólnie mieszkanie mam urządzone meblami z jasnego dębu, sofy skórzane kolor morski, podłogi w pokojach panele jasne – jesion. Chciałabym aby to wszystko ze sobą zgrało się. Koloru tapet do żadnego pokoju jeszcze nie wybrałam, a niedługo czeka mnie remont. Czy może tapetę w pokoju z sosami wybrać taką samą, jaka będzie w przedpokoju?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za cenne uwagi.

Join the discussion 1 840 komentarzy

Leave a Reply

Share This