aranżacja pokoju

Treść pytania:

1700 Uwaga: Pytanie zostało zadane w 2013 i może już być nie aktualne. Forma odpowiedzi architekta również uległa zmianie, jest bardziej rozbudowana i skuteczniejsza

Witam. Szykuję się do radykalnego remontu i problemów mam kilka. Mam nadzieję, że Pani porady rozjaśnią mi trochę w głowie.  Po pierwsze chcę zminić aranżację pokoju. Ma on służyć zarówno za pokój dzienny jak i za sypialnię dla mnie i męża. Musi się w nim zmieścić szafa, witryna na szkło, komoda, łózko i stół lub ława do posiłków. Pokój ma wymiary 5,17x3,60. Bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Katarzyna napisał(a):

    Witam Pani Aniu. Myślę, że wpadłam na pewien pomysł. Najpierw jednak przybliżę wygląd pokoju. Wymiar jak już podawałam to 5,17×3,60. Na krótszej ścianie w samym rogu znajdują się drzwi (80 cm). Na przeciwko drzwi znajduje się okno 1,55×2,50 zaczynające się również w rogu pokoju. Na długiej ścianie wymyśliłam sobie aranżację http://www.brw.com.pl/pl/kolekcja/8-Pok%C3%B3j+dzienny/64-Sevilla. Tyle tylko, że będzie duża szafa (80), a po drugiej stronie witryna. Mam tylko problem, bo w tym komplecie nie ma witryny, ale może coś wymyślę. Na przeciwko tego zestawu chcę postawić komodę, a na niej TV. Przy ostatniej ścianie, tej na której są drzwi, chcę ustawić stół i 4 krzesła. I jak Pani myśli, ma to ręce i nogi? Co do kolorystyki to nie mam pojęcia. Wiem, że modne są teraz szarości, ale ten kolor wydaje mi się strasznie zimny. Może coś w kolorze brązowym? Jeżeli chodzi o nasłonecznienie pokoju, to nie jest zbyt jasny. Słońce zagląda tu raczej popołudniu, a na przeciwko okien stoi dom. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za rady.

  • Anna Berner-Paluch napisał(a):

    Witam serdecznie, niestety nie wiem na jakiej ścianie są drzwi i okna. Aby rozmieścić Pani meble musiałabym zrobić projekt i znać wymiary mebli.To jest pracochłonne i mogę wykonać dla Pani taka usługę za 300 zł..
    Co mogę poradzić szafa powinna stać jak najdalej od okna, bo to duży element. Chętnie dobiorę dla Pani kolorystykę, ale proszę określić, czy pokój jest jasny , czy ciemny i w jakim kolorze is tylu są Państwa meble.
    Ania

---

aBy odpowiedzieć skorzystaj z formularza na dole

Uzupełnij wymagane pola.
Dodaj zdjęcia, rzuty, projekty
none-single
Share This