Już ponad

700+
od projektantów i architektów wnętrz
Graficzna porada architekta w 4 krokach

Wybierz opcje

Sugerowana wycena:
0.00
pln

Zobacz najnowsze odpowiedzi od projektantów i architektów

Układ funkcjonalny , 177 dni temu

Porada Projektanta: ciemne wnętrze

Witam, nie mam pomysłu jak urządzić salon. Chciałbym mieć pokój z charakterem, z jakimś mocnym akcentem. Chciałbym, żeby pokój był oryginalny i miał męski charakter.

Rozwiązanie: Odpowiedź: W związku Pana zainteresowaniami prostymi i charakternymi wnętrzami, proponujemy taką propozycję w naturalnej kolorystyce drewna, stali i cegły. Kontrastująca biała kanapa na ciemnym tle nada wnętrzu doskonały wyraz.

cena: 220
Projekt zawiera:

 • 1 propozycję widoku
Czas realizacji:
 • pierwsza propozycja w 5 dni

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 177 dni temu

Porada Projektanta: szaro-zielony salon Artura

Witam, proszę o pomoc w doborze kolorystyki do salonu. Lubię naturalne kolory ziemi, jednak nie mam pomysłu jak połączyć je ze sobą, aby pokój nie wyszedł zbyt ciemny.

Rozwiązanie: Odpowiedź: Przygotowaliśmy dla Pana wnętrze w naturalnych wiosennych barwach. Szarość i zieleń harmonijnie się tutaj uzupełniają, nietypowe artykuły wnętrzarskie jak lampa, taboret z litego drewna i inne dodatki nadadzą temu pokojowi odpowiedniego charakteru.

cena: 220
Projekt zawiera:

 • 1 propozycję widoku
Czas realizacji:
 • pierwsza propozycja w 5 dni

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 179 dni temu

Porada Projektanta dla kuchni Pani Agaty

Proszę o poradę jaki kolor blatów dobrać do frontów szafek kuchennych wykonanych z forniru orzech bałkański . Fornir z firmy California Trading. Blaty będą kupowane z firmy SWISS KRONO. Co między szafkami a blatem planowałam płytki takie same jak na podłodze ale to nie konieczne jeśli nie będzie pasować. Płytki do kuchni już zakupione - Paradyż Beige Polrer , a więc te muszą być . Ściany planowany kolor Dulux stepy bengalu. Sprzęt w tym zlew planowany zakup w czarnym kolorze . Blat nie czarny i nie biały. Blat może być inny ciemny ale nie czarny jak również jasny ale nie biały. Kuchnie jest otwarata na salon . Kolorystyka domu utrzymana w kolorach beżu, brązu.

Rozwiązanie: Rozwiązanie: Proponujemy 2 rozwiązania. Drewniana kuchnia w Państwa stylu będzie świetnie kontrastować z prostymi elementami bez ozdób. Proponujemy zastosowania białych, lub bardzo jasnych blatów i przestrzeni między szafkami kuchennymi. Drugie rozwiązanie polega jest odwrotne. Mianowicie w przestrzeni między szafkami kuchennymi proponujemy ciemną mozaikę. Natomiast blaty w kolorze ciemny. W załączniku lista zakupowa.

cena: 189
Projekt zawiera:

Czas realizacji:
 • pierwsza propozycja w 5 dni

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 258 dni temu

Graficzna porada dotycząca przedpokoju

Proszę o przygotowanie konsultacji przedpokoju. Chcielibyśmy coś dobrać do drewnianej podłogi.

Rozwiązanie: Rozwiązanie: Najlepiej dopasować do tapety w pasy: np. takie - https://innetapety.pl/tapeta-1p13346-10 kupić tapetę i zastosować zbliżony kolor do tapety. można też nakleić na ściany jasne pasy albo je namalować - co może być o wiele lepszym rozwiązaniem. Kolor mebli proponuje biały lub antracyt. kolor listew przypodłogowych - najlepiej kolor nr. 3 - lub ciut ciemniejsze linki do drzwi białych: http://www.asilo.pl/portfolio-items/selento-5/ link do drzwi wejściowych jeszcze Pani dośle, bo nagle przestały być dostępne.

cena: 210
Projekt zawiera:

 • 2 propozycje widoków i projekt funkcjonalny
Czas realizacji:
 • pierwsza propozycja w 5 dni

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 277 dni temu

Graficzna porada architekta sypialnia

Chciałabym u Państwa zamówić opcję projektu sypialni z doborem kolorystyki. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, nie potrzebuje układu funkcjonalnego, ponieważ już wiem gdzie będzie łóżko a gdzie szafa i inne meble. Mam wybrana natomiast płytkę drewnopodobna jaka będzie w sypialni na podłodze i chciałam się poradzić w sprawie doboru kolorów jakie by do niej pasowały.

Rozwiązanie: Proponuję pomalować jedną ze ścian w sypialni w kolorze turkusowym, reszta ścian w kolorze białym. Dodatki w kolorze granatowym/grafitowym, turkus/mięta, szarość będą dobrze współgrać z wysłaną przez Panią podłogą

cena: 185
Projekt zawiera:

 • widok ściany wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
 • paletę kolorystyczną
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny

Porada architekta , 361 dni temu

Graficzna porada architekta mały przedpokój

Witam mam mały problem z przedpokojem, szczególnie o wykorzystanie przestrzeni pod schodami.

Rozwiązanie:

cena: 300
Projekt zawiera:

 • widoki wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
 • 5 dni roboczych

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 361 dni temu

Graficzna porada architekta salon w Bydgoszczy

Potrzebuję porady w kwestii urządzenia salonu. W załączniku zdjęcie jak to teraz wygląda, gdzie będzie narożnik a gdzie ściana TV. Ściana za toaletą została wyburzona i w ten sposób kuchnia, której aranżacją się Pan zajmował została otwarta na korytarz i salon. W salonie będzie szary narożnik. Co do ściany TV to meble będą białe matowe z elementami drewna - coś jak w kuchni. W każdym bądź razie co Pan o tym myśli? W szafkach pod TV byłoby miejsce na dokumenty itp, w szafie po prawej stronie - alkohole, zastawa stołowa itp, a w regale przy oknie - książki i jakieś ozdoby. Pozdrawiam, Marta s.

Rozwiązanie:

cena: 287
Projekt zawiera:

 • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny

Układ funkcjonalny , 361 dni temu

Graficzna porada architekta salon z aneksem kuchennym Pani Moniki

Potrzebuje pomocy w sprawie urządzenia salonu z aneksem kuchennym. Kuchnię już kopiliśmy - jest to bodbyn szary z dębowym blatem i czarnymi uchwytami w kształcie muszli (Ikea). Proszę o pomoc w dobraniu kolejnych mebli. Chciałabym uzyskać poradę - mam już kilka opcji wybranych i nie jestem pewna która opcja będzie pasowała do kuchni która już jest zakupiona. Pozdrawiam, Monika

Rozwiązanie: Proponuję, aby Pani kuchnię, ze względu na zakupione przez Panią meble, utrzymać w tonacji szarości i bieli. Proponuję szare drzwi oraz białe lub w naturalnych kolorach (wikliny, drewna) lampy. Jeśli chodzi o stoły i szafki rtv, można skorzystać z kolekcji HEMNES Ikei z drewnianymi blatami, będą dobrze współgrały z podłogą. Kanapę również proponuję w kolorze popielatym. Uogólniając - szarości niech zajmą duże powierzchnie, a akcenty kolorystyczne małe, uzupełniające i urozmaicające wnętrze. Dodatkowo wykonaliśmy dla Pani projekt funkcjonalny.

cena: 315
Projekt zawiera:

 • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
 • 2 godziny graficznej porady architekta
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny