Już ponad

700+
od projektantów i architektów wnętrz
Graficzna porada architekta w 4 krokach
Proszę czekać....

Zobacz najnowsze odpowiedzi od projektantów i architektów

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada dotycząca przedpokoju

Proszę o przygotowanie konsultacji przedpokoju. Chcielibyśmy coś dobrać do drewnianej podłogi.

Rozwiązanie: Rozwiązanie: Najlepiej dopasować do tapety w pasy: np. takie - https://innetapety.pl/tapeta-1p13346-10 kupić tapetę i zastosować zbliżony kolor do tapety. można też nakleić na ściany jasne pasy albo je namalować - co może być o wiele lepszym rozwiązaniem. Kolor mebli proponuje biały lub antracyt. kolor listew przypodłogowych - najlepiej kolor nr. 3 - lub ciut ciemniejsze linki do drzwi białych: http://www.asilo.pl/portfolio-items/selento-5/ link do drzwi wejściowych jeszcze Pani dośle, bo nagle przestały być dostępne.

cena: 210
Projekt zawiera:

 • 2 propozycje widoków i projekt funkcjonalny
Czas realizacji:
 • pierwsza propozycja w 5 dni

Zamów podobny

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada architekta sypialnia

Chciałabym u Państwa zamówić opcję projektu sypialni z doborem kolorystyki. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, nie potrzebuje układu funkcjonalnego, ponieważ już wiem gdzie będzie łóżko a gdzie szafa i inne meble. Mam wybrana natomiast płytkę drewnopodobna jaka będzie w sypialni na podłodze i chciałam się poradzić w sprawie doboru kolorów jakie by do niej pasowały.

Rozwiązanie: Proponuję pomalować jedną ze ścian w sypialni w kolorze turkusowym, reszta ścian w kolorze białym. Dodatki w kolorze granatowym/grafitowym, turkus/mięta, szarość będą dobrze współgrać z wysłaną przez Panią podłogą

cena: 185
Projekt zawiera:

 • widok ściany wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
 • paletę kolorystyczną
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny

Porada architekta [data]

Graficzna porada architekta mały przedpokój

Witam mam mały problem z przedpokojem, szczególnie o wykorzystanie przestrzeni pod schodami.

Rozwiązanie:

cena: 300
Projekt zawiera:

 • widoki wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
 • 5 dni roboczych

Zamów podobny

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada architekta salon w Bydgoszczy

Potrzebuję porady w kwestii urządzenia salonu. W załączniku zdjęcie jak to teraz wygląda, gdzie będzie narożnik a gdzie ściana TV. Ściana za toaletą została wyburzona i w ten sposób kuchnia, której aranżacją się Pan zajmował została otwarta na korytarz i salon. W salonie będzie szary narożnik. Co do ściany TV to meble będą białe matowe z elementami drewna - coś jak w kuchni. W każdym bądź razie co Pan o tym myśli? W szafkach pod TV byłoby miejsce na dokumenty itp, w szafie po prawej stronie - alkohole, zastawa stołowa itp, a w regale przy oknie - książki i jakieś ozdoby. Pozdrawiam, Marta s.

Rozwiązanie:

cena: 287
Projekt zawiera:

 • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada architekta salon z aneksem kuchennym Pani Moniki

Potrzebuje pomocy w sprawie urządzenia salonu z aneksem kuchennym. Kuchnię już kopiliśmy - jest to bodbyn szary z dębowym blatem i czarnymi uchwytami w kształcie muszli (Ikea). Proszę o pomoc w dobraniu kolejnych mebli. Chciałabym uzyskać poradę - mam już kilka opcji wybranych i nie jestem pewna która opcja będzie pasowała do kuchni która już jest zakupiona. Pozdrawiam, Monika

Rozwiązanie: Proponuję, aby Pani kuchnię, ze względu na zakupione przez Panią meble, utrzymać w tonacji szarości i bieli. Proponuję szare drzwi oraz białe lub w naturalnych kolorach (wikliny, drewna) lampy. Jeśli chodzi o stoły i szafki rtv, można skorzystać z kolekcji HEMNES Ikei z drewnianymi blatami, będą dobrze współgrały z podłogą. Kanapę również proponuję w kolorze popielatym. Uogólniając - szarości niech zajmą duże powierzchnie, a akcenty kolorystyczne małe, uzupełniające i urozmaicające wnętrze. Dodatkowo wykonaliśmy dla Pani projekt funkcjonalny.

cena: 315
Projekt zawiera:

 • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
 • 2 godziny graficznej porady architekta
Czas realizacji:
 • 3 dni robocze

Zamów podobny