Już ponad

700+
od projektantów i architektów wnętrz
Graficzna porada architekta w 4 krokach
Proszę czekać....

Zobacz najnowsze odpowiedzi od projektantów i architektów

Porada architekta [data]

Graficzna porada architekta mały przedpokój

Rozwiązanie:

cena: 300
Projekt zawiera:

  • widoki wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
  • 5 dni roboczych

Zamów podobny

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada architekta salon w Bydgoszczy

Potrzebuję porady w kwestii urządzenia salonu. W załączniku zdjęcie jak to teraz wygląda, gdzie będzie narożnik a gdzie ściana TV. Ściana za toaletą została wyburzona i w ten sposób kuchnia, której aranżacją się Pan zajmował została otwarta na korytarz i salon. W salonie będzie szary narożnik. Co do ściany TV to meble będą białe matowe z elementami drewna - coś jak w kuchni. W każdym bądź razie co Pan o tym myśli? W szafkach pod TV byłoby miejsce na dokumenty itp, w szafie po prawej stronie - alkohole, zastawa stołowa itp, a w regale przy oknie - książki i jakieś ozdoby. Pozdrawiam, Marta s.

Rozwiązanie:

cena: 287
Projekt zawiera:

  • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
Czas realizacji:
  • 3 dni robocze

Zamów podobny

Układ funkcjonalny [data]

Graficzna porada architekta salon z aneksem kuchennym Pani Moniki

Potrzebuje pomocy w sprawie urządzenia salonu z aneksem kuchennym. Kuchnię już kopiliśmy - jest to bodbyn szary z dębowym blatem i czarnymi uchwytami w kształcie muszli (Ikea). Proszę o pomoc w dobraniu kolejnych mebli. Chciałabym uzyskać poradę - mam już kilka opcji wybranych i nie jestem pewna która opcja będzie pasowała do kuchni która już jest zakupiona. Pozdrawiam, Monika

Rozwiązanie: Proponuję, aby Pani kuchnię, ze względu na zakupione przez Panią meble, utrzymać w tonacji szarości i bieli. Proponuję szare drzwi oraz białe lub w naturalnych kolorach (wikliny, drewna) lampy. Jeśli chodzi o stoły i szafki rtv, można skorzystać z kolekcji HEMNES Ikei z drewnianymi blatami, będą dobrze współgrały z podłogą. Kanapę również proponuję w kolorze popielatym. Uogólniając - szarości niech zajmą duże powierzchnie, a akcenty kolorystyczne małe, uzupełniające i urozmaicające wnętrze. Dodatkowo wykonaliśmy dla Pani projekt funkcjonalny.

cena: 315
Projekt zawiera:

  • 1 widok wraz linkami zakupowymi i 2 poprawkami
  • 2 godziny graficznej porady architekta
Czas realizacji:
  • 3 dni robocze

Zamów podobny
-->porada-architekta