Przełamanie bieli szarością

Czerwiec 11, 2012Aktualności, Studium przypadku

Biel jest najbezpieczniejszym kolorem jaki możemy umieścić w mieszkaniu jeśli nie mamy na nić innego pomysłu.  Jako jeden z niewielu nadaje się do łączenia z innymi barwami zarówno z ciepłymi jak i zimnymi odcieniami. Biały uspokaja i poprawia nastrój ale z biegiem czasu może nam się znudzić.

    

Salon ten ma przemienić się w przytulny jasny pokój z odrobiną dodatków. Do takiego umeblowania jak na wyżej przedstawionych zdjęciach równie dobrze będzie się prezentować szarość. Jeśli chcemy by mieszkanie nadal dawało wrażenie lekkości, spokoju i było miłe dla oka. Elementy dekoracyjne w odcieniach bieli nadadzą odczucie czystości i nowoczesności.  Szare ściany sprawiły, że apartament ten nabrał nowoczesnego charakteru, a biały sufit powoduje, że staje się ono bardziej przestronne.

    

Aranżacja została oparta na zrealizowanej przeze mnie poradzie dotyczącej dopasowania kolorystyki i dobrania elementów dekoracyjnych „apartamentu white”. Wystarczy odrobina pomocy by mieszkanie całkiem zmieniło wygląd nie dużym kosztem.

 

Share This