Łazienki z zielenią – łazienki nie oswojone.

To co tutaj zobaczycie będzie dla Was szokiem:) Specjalnie wybrałem taki materiał – bo wiem że nie tylko ja uwielbiam tego typu łazienki. Czyli odjechane. Tym razem pokazujemy Wam łazienki połączone z żywiołem natury. Więc nie takie do końca oswojone.

Jeśli takie lubisz – zapraszam do artykułu:

Na początek łazienka i projekt mebli studia http://www.art-tic.com. Ich projekt łazienki nie jest zupełnie podobny typowego przykładu pomieszczenia gdzie mamy w zwyczaju po prostu się umyć:)  Po pierwsze przestrzeń – prawie galeryjna i muzealna!  Przyznasz jednaj jak wiele w niej świeżości i uroku.

Poranki w takiej łazience stały by się naprawdę pięknym początkiem dnia. Wyobraź sobie, posiadania takiej, w mieszkaniu w centrum zatłoczonego miasta. Super!

 

Tutaj przykład łatwiejszy w realizacji w warunkach większości ludzi:) Przyznasz że całkiem ciekawy pomysł. Dobrym zabiegiem jest spójność przestrzeni. Jednolite tło i rytm listewek fajnie koresponduje z zielenią.

Myślę że to jest fajny pomysł, dla osób które planują mieć łazienkę na strychu, ze względu na to że taka zieleń wymaga naturalnego światła.

Zwróć uwagę na kolorystykę, autor specjalnie zastosował praktycznie tylko 2 tonacje – zieleń i szarobrązowe elementy. Dzięki temu stworzył spokój i medytacyjny klimat – czyli taki jaki w łazience powinien być.

Na koniec, przykład o tyle ciekawy – że autor zastosował trawę naturalną bądź sztuczną. Pomysł super, szkoda że resztę pomieszczenia już nie pasuje do koncepcji.

Share This