Już ponad

700+
od projektantów i architektów wnętrz
PROJEKT ARANŻACJI W 4 KROKACH

Wybierz opcje

Sugerowana wycena:
0.00
pln

Zobacz najnowsze projekty

Marzec 25, 2020

Projekt łazienki

Marzec 25, 2020

Przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią

Marzec 25, 2020

Sypialnia w bieli i turkusie

Marzec 25, 2020

Projekt parteru domu

Marzec 25, 2020

Dwupoziomowe mieszkanie

Marzec 25, 2020

Projekt salonu w drewnie i bieli

Ekspresowa aranżacja

Projekt sypialni dla Pani Klementyny

Nie mam pomysłu na aranżację. Teraz mam tam tradycyjną dużą meblościankę i komplet wypoczynkowy. Pokój pełni rolę sypialni i pokoju na spotkania w małym gronie (3-4 osoby). Pokój ogrzewany jest piecem z grzałką elektryczną (za drzwiami z prawej strony). Potrzebna mi jest pomoc projektanta.

Rozwiązanie:
Dla Pani Klementyny zaproponowaliśmy 4 wersje rzutów funkcjonalnych sypialni, a także 5 propozycji widoków aranżacji. Całość to połączenie stylu skandynawskiego z elementami loftu. Użyliśmy naturalnej stonowanej kolorystyki: drewna, tapet, szarego sznurka.

cena: 450
Pierwszy widok 7 dni.
Projekt zawiera: 4 widoki i listę zakupową

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Projekt salonu z aneksem dla Natalii

Potrzebujemy pomocy z salonem i sypialnią oraz musimy dołożyć kącik dla noworodka - użyjemy nieużywanej komody z Bodzio - 4 szuflady (obecnie w garderobie na zdjęciach), dokupimy standardowe łóżeczko, baldachim i fotel do karmienia, chcielibyśmy udekorować tez ten kawałek ściany lub okna dla dziecka. Mieszkanie wynajmujemy i nie możemy zmieniać koloru ścian czy podłóg ale proszę o poradę w jakie i w jakim kolorze powinny być zasłony, dywany, niewielkie fragmenty dekoracji ścian - tapety/obrazy/naklejki, lampy itd...

Rozwiązanie:
Dla Pani Natali zaproponowaliśmy 5 wersje rzutów funkcjonalnych salonu, a także 4 propozycji widoków aranżacji. Całość to połączenie stylu który pasuje pasuje do mebli firmy bodzio. Użyliśmy jasnej kolorystyki pasująca do pięknego widoku za oknem.

cena: 570
Pierwszy widok 7 dni.
Projekt zawiera: 4 widoki i listę zakupową,
4 wersje rzutów funkcjonalnych, opis video

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Projekt salonu dla Marty

Proszę o poradę jak odpowiednio urządzić salon w stylu angielskim. Jest to nieduże pomieszczenie, jednak chciałabym aby tak to wszystko zorganizować żeby zmieścić dwa w jednym. W załączeniu troxhę mało profesjonalny rzut na to pomieszczenie

Rozwiązanie:
Dla Pani Marty zaproponowaliśmy 2 wersje rzutu funkcjonalnego salonu, a także 3 widoki aranżacji. Całość w stylu uproszczonym angielskim. Delikatna kolorystyka bieli, szarości i jasnych żółci

cena: 470
Pierwszy widok 7 dni.
Projekt zawiera: 3 widoki i listę zakupową,
2 wersje rzutów funkcjonalnych, opis video

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Konsultacja w temacie kuchni dla Pana Marcina

Wybrałem kuchnie (aczkolwiek mam problem z kolorem), sofe i meble RTV. Zmieści mi się to tak na styk i nie wiem czy wcisnę dodatkowo stół, ewentualnie gdzie go umieścić. Do tej pory upatrzyłem sobie: Narożnik: Cornet III LUX Baku 4 Grey/TX002, Meble Agata Shetland:, Ława SHETLAND typ 71, Szafka RTV, SHETLAND typ 52, Regał SHETLAND typ 31. Projekt kuchnia i plan mieszkania w załączniku. Dodatkowo kilka zdjęć.

Rozwiązanie:
Dla Pana Marcina zaproponowaliśmy 3 wersje widoku kuchni w ramach 3h konsultacji. Oprócz tego podesłaliśmy linki zakupowe do nowych produktów.

cena: 230
Pierwszy widok w 4 dni.
Konsultacja graficzna zawiera :
3 wersje 1 widoku i listę zakupową

Zamów podobny

Konsultacja graficzna architekta

Konsultacja w temacie kuchni z salonem

Mam problem z szarą kuchnią. Niestety nic nie mogę do niej dobrać. Pomożecie?

Rozwiązanie:
Ciemno-szara kuchnia to zwykle problem. Zwykle stanowi ona ciemne tło dla jasnych przedmiotów – i tak było tym razem

cena: 260
Pierwszy widok w 6 dni.
Konsultacja graficzna zawiera :
3 wersje 1 widoku i listę zakupową i opis video

Zamów podobny

Układ funkcjonalny

Konsultacja w temacie kuchni z salonem

Mam problem z szarą kuchnią. Niestety nic nie mogę do niej dobrać. Pomożecie?

Rozwiązanie:
załączeniu propozycja aranżacji salonu. Zaproponowałam ustawienie podobne do obecnego, ponieważ uważam, że jest odpowiednie dla tego pomieszczenia. Pokój wydaje się w tej chwili pusty i brakuje w nim stołu. Bezpośrednie sąsiedztwo kuchni gwarantuje wygodę w serwowaniu posiłków, dlatego miejsce pod oknem wydaje się idealne dla ustawienia stołu. Gdyby zrezygnować z okna podawczego i w jego miejsce przenieść wejście do kuchni (rzut 2), zyskaliby Państwo miejsce na duży rozkładany stół. Nad nim powinna pojawić się wisząca lampa (lub dwie lampy), a okno udekorowane zasłonami i rzymskimi roletami stanowić będzie dla stołu piękne tło.

cena: 177
Pierwsze projekty w 5 dni.
3 wersje projektu funkcjonalnego salonu

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Projekt salonu dla Olgi

Potrzebujemy pomocy przy rozwiązaniu salonu, tak by był bardziej przytulny

Rozwiązanie:
Dla Pani Olgi zaproponowaliśmy 3 wersje rzutów funkcjonalnych salonu, a także 4 propozycji widoków aranżacji. Rozwiązaniem było odzielenie części przechodniej od salonu meblościanką. Pani Olga miała sporo pomysłów jeśli chodzi o umeblowanie, sprawdziliśmy te pomysły czy pasują i zrobiliśmy kilka modyfikacji

cena: 570
Pierwszy widok 7 dni.
Projekt zawiera: 4 widoki i listę zakupową,
3 wersje rzutów funkcjonalnych, opis video

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Aranżacja malutkiej kuchni dla Anki i Krzyśka

prosimy o projekt wnętrza kuchni. w załączniku rzut funkcjonalny mieszkania.
Pozdrawiamy

Rozwiązanie:
Kuchnia była bardzo małych rozmiarów. Ania i Krzysiek lubią styl z naturalnymi elementami i kolorystykę beżu, drewna, kamieni i srebra

cena: 420
Pierwszy widok 9 dni.
Projekt zawiera: 3 widoki i listę zakupową,
1 wersje rzutów funkcjonalnych, opis video

Zamów podobny

Układ funkcjonalny

Układ funkcjonalny salonu z kuchnią

Witam. Bardzo proszę o poradę aranżacji salonu + ak. W załączonym rzucie kreska na czerwono to miała być ściana TV, ale teraz nie wiem czy TV nie będzie lepszym rozwiązaniem na ścianie przy schodach? i kanapa narożna tuż przed kominkiem? Zaprojektowanie kuchni też sprawia problem, ponieważ okno bardzo ogranicza a bardzo bym chciała zmieścić stolik śniadaniowy lub chociaż barek. Uprzejme proszę o pomoc w stworzeniu układu funkcjonalnego salonu z aneksem kuchennym. Dom jest przewidziany dla 3 osób. Dziękuję i pozdrawiam

Rozwiązanie:
roszę spojrzeć na kuchnię w kontekście całego mieszkania. Powiększając przestrzeń kuchni kosztem salonu będą Państwo mieli wrażenie, że mieszkanie jest bardzo ciasne. Mając do dyspozycji niezbyt szeroką przestrzeń proponowałabym nie odbierać miejsca do przechowywania pod blatem na rzecz barku śniadaniowego, ale zbliżyłabym stół do kuchni i korzystała z niego na co dzień. Dlatego optymalnym rozwiązaniem dla tego układu pomieszczeń jest według mnie wariant numer 3.

cena: 177
Pierwsze projekty w 5 dni.
3 wersje projektu funkcjonalnego salonu

Zamów podobny

Układ funkcjonalny

Układ funkcjonalny poddasza

Ile -szacunkowo- kosztowałby projekt "połowy poddasza". Aktualnie w części, która wymaga zmian znajdują się 2 pokoje (jeden to sypialnia ok.20 m kw. a drugi pokój dziewczynek 6. i 10. lat ok. 18 m kw.) oraz łazienka ok. 7 m kw.. Marzy nam się by dziewczynki miały swoje strefy (nie koniecznie odrębne pokoje ale swoje "strefy" z ew. możliwością podziału - może przesuwne drzwi?) oraz podzielenie łazienki na dwie małe łazienki. Dodatkowym elementem wymagającym kreatywności są skosy - projekt dotyczyć ma poddasza.

Rozwiązanie:
Biorąc pod uwagę Państwa potrzeby, ale też możliwości lokalowe, zaproponowałam wydzielenie z łazienki odrębnej toalety. Wysokości i rozmiar pomieszczeń, układ konstrukcji dachu oraz rozmieszczenie pionów kanalizacyjnych i wentylacji, w zasadzie uniemożliwiają inne rozwiązania. Z dokumentacji fotograficznej wnioskuję, że Państwa sypialnia jest lepiej oświetlonym pomieszczeniem. Proszę rozważyć możliwość zamiany pokoju dzieci z sypialnią. Proponuję umowny podział przestrzeni w pokoju dzieci, np. poprzez zastosowanie dwóch kolorów wykładziny lub wydzielenie stref przy pomocy zasłon. Poddasze zawsze stanowi wyzwanie, dlatego tworzenie dodatkowych barier przestrzennych podziałałoby na niekorzyść pomieszczenia.

cena: 387
Pierwsze projekty w 5 dni.
3 wersje projektu funkcjonalnego salonu z wymiarowaniem

Zamów podobny

Graficzna porada architekta

Aranżacja salonu w stylu skandynawskim

prosimy o projekt wnętrza salonu i rzut funkcjonalny

Rozwiązanie:
Sprawdziłam, jaką kolorystykę wybrała Pani w ankiecie i widzę, że podobają się Pani delikatne odcienie żółci i błękitu. Patrząc na zdjęcia Pani mieszkania widzę, że stosuje Pani kolor bardzo ostrożnie. Dlatego zaproponowałam odważny wzór zamiast odważnych kolorów. Preferuje Pani styl nowoczesny i skandynawski, jednak kolorystyka paneli i okien Pani domu jest bardzo klasyczna. Okna dodatkowo mają szprosy. Chciałabym, żeby całość pozostała spójna, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie się Pani dobrze czuła w swoim domu.
Cegła lubi połączenie z czernią i bielą. Może Pani oczywiście dodać kolorowe dekoracje, jednak starałabym się utrzymać podstawy w barwach klasycznych, dodając kolor w tekstyliach. Zaproponowałam wprowadzenie różnych – choć stonowanych – kolorów zasłon. Wymieniając zasłony i poduszki będzie Pani mogła w łatwy i niedrogi sposób uzyskać zupełnie nowy efekt.

cena: 470
Pierwszy widok 7 dni.
Projekt zawiera: 4 widoki i 5 ich wariantów + lista zakupową,
3 wersje rzutów funkcjonalnych

Zamów podobny

Układ funkcjonalny

Układ funkcjonalny mieszkania 3 pokojowego

Chcielibyśmy zamówić rzut funkcjonalny domu w Toruniu, 3 osobowa rodzina z 2 letnim dzieckiem.

Rozwiązanie:
W załączeniu dwa warianty aranżacji z propozycją rozmieszczenia gniazd i punktów świetlnych. Na rysunkach nie zaznaczyłam gniazd pod urządzenia AGD, ale urządzenia są pokazane.
Proszę dopasować moje propozycje do własnych potrzeb, być może zechcą Państwo dołożyć kilka punktów świetlnych lub gniazdek.
W związku z tym, że łazienka jest mała, w jednym z wariantów zaproponowałam umieszczenie pralki w zabudowie meblowej w przedpokoju. Zyskują Państwo wtedy możliwość swobodnej aranżacji umywalki w łazience.
Z pozdrowieniami

cena: 587
Pierwsze projekty w 5 dni.
3 wersje projektu funkcjonalnego salonu z wymiarowaniem
i z opracowaną elektryką

Zamów podobny
essay writers